Кричали "Польща тільки для поляків": у Торуні жорстоко побили українців
У Польщі, минулими вихідними, семеро чоловіків побили двох українців, а також трьох громадян Білорусі та Росії.
Про це повідомляє «Європейська правда», з посиланням на «Polsat News».
Співробітники поліції опублікували зображення п’ятьох злочинців, зафіксовані камерами відеоспостереження.
«Співробітники торунської поліції розшукують чоловіків, які, в ніч із суботи на неділю, побили в торунському Старому місті іноземців. За наявними даними, інцидент стався на національному підґрунті. Зображення злочинців зафіксували камери відеоспостереження. Офіцери шукають людей, які могли б допомогти встановити особи підозрюваних, а також свідків події», — повідомив представник поліції Торуня Войцех Хростовський.
Іноземців побили в ніч із суботи на неділю, 9 лютого, у самому центрі міста. Слідчі встановили, що нападників було семеро.
Внаслідок нападу, потерпілі отримали тілесні ушкодження, які не загрожують їхньому життю. За неофіційними даними, принаймні в одного з постраждалих зламані кістки черепа.
Зловмисники під час нападу, серед іншого, кричали «Польща для поляків» і «ї**ти українців!», при цьому українцями були двоє з п’яти постраждалих. Серед побитих є і жінка.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі