Крики пасажирів про притиснуті дверми руки-ноги: проблеми громадського транспорту "Львів–Брюховичі" та як їх вирішити
Смт Брюховичі входить до складу Шевченківського району м. Львова. Жоден комунальний громадський транспорт м. Львова не їздить до смт Брюховичі. Міські пасажирські перевезення між Львовом та Брюховичами здійснюються лише приватними перевізниками, які обслуговують маршрут № 8 та маршрут № 22. Про проблеми з перевезенням й закликом підписати петицію у статті видання «Едем».
Більшість автобусів, що обслуговують маршрути № 8 та № 22, це автобуси середнього класу «Богдан А092», які взагалі не пристосовані для перевезень пасажирів у міському режимі — поручні для стоячих пасажирів розташовані високо або їх немає, проходи у частині автобусів вузькі та обмежують переміщення пасажирів, другі двері розташовані високо та не відкриваються автоматично, підвищення підлоги у салоні травмує стоячих пасажирів.
При максимальній пасажиромісткості автобусів «Богдан А092» 43 особи, в години пік та на вихідні автобуси вказаного маршруту постійно перевозять 55–60, а нерідко і більше 60 осіб, а крики пасажирів про притиснуті дверми руки та ноги для водіїв маршруту звична річ. При цьому, максимальна кількість пасажирів набивається в автобус нерідко ще на кінцевій зупинці, тому пасажири наступних зупинок у час пік та на вихідні не мають жодного шансу сісти на автобуси маршруту. Побачити лише сидячих пасажирів у маршруті № 8 майже нереально.
Перевантажені автобуси їдуть перекособочено, що загрожує травмуванню пасажирів. Інколи складається враження, що автобус маршруту № 8 от-от зачепить асфальт зі сторони дверей.
Через перевантаженість автобусів водії взагалі не зупиняються на частині зупинок, особливо нереально сісти на автобус № 8 у час пік та на вихідні чи на останній рейс на зупинках «Торф’яна», «Замарстинівська», при слідуванні зі Львова та на зупинці «Курортна», «Джерело» при слідуванні з Брюхович.
При посадці пільговиків у салон, у тому числі дітей багатодітних родин, водії відмовляться їх перевозити безкоштовно, кричать на таких пасажирів, ображають.
На вихідні маршрут № 8 обслуговує, як правило, лише 2 автобуси, а інколи і один, котрий їде шалено переповнений. Черга на вихідні на кінцевій зупинці уЛьвові, на пл. Св. Теодора, нерідко досягає таких розмірів, що всі пасажири не можуть сісти у один автобус.
Жоден з автобусів, які обслуговують маршрут № 8, взагалі не пристосований для перевезення дитячих візочків чи інвалідних візків при тому, що лікарні та поліклініки загального спрямування, які обслуговують Брюховичі, знаходяться у Львові, а спеціалізовані лікарні Львова, у тому числі офтальмологічна та кардіологічна лікарня, розташовані у Брюховичах. Як наслідок, мами з маленькими дітьми на візках та особи з обмеженими можливостями на візках повністю позбавлені можливості добратись громадським транспортом зі Львова до Брюхович та у зворотньому напрямку.
З метою вирішення вищеназначених проблем та забезпечення прав пасажирів, брюхівчани просять запустити комунальний великогабаритний громадський транспорт до смт Брюховичі, у тому числі, просять розглянути варіант продовження будь-якого міського комунального великогабаритного автобусного маршруту до смт Брюховичі через вул. Замарстинівську. Для цього закликають підписати петицію.
varta1.com.ua: Новини
Шампуні для волосся – основні різновиди та де обрати
Догляд за волоссям має не менше значення, аніж, приміром, за тілом чи ротовою порожниною. Саме тому важливо використовувати якісні та, що головне, підхожі шампуні. І таких засобів, на щастя, є вдосталь. Зостається тільки правильно обрати.
Українським чоловікам за кордоном планують скасувати умову наявності ВОД для видачі паспорта
Чернишов підкреслив, що сьогоднішня заборона не працює на повернення чоловіків
Українським поліцейським підвищать зарплати
Посадовий оклад поліцейського має бути не менше 30 280 грн
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі