Кримінальний "агробізнес": на Сокальщині правоохоронці виявили поле зі снодійним маком

mak
mak

Дільничні інспектори Сокальського відділення поліції  спільно з інспекторами прикордонної служби міста Белз виявили земельну ділянку за межами села Хлівчани, на якій було незаконно висіяно понад 4500 рослин снодійного маку. Нарковмісні рослини вилучили та скерували на експертне дослідження, інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Як встановили правоохоронці, земельна ділянка належить  місцевій жительці.

Слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України, за що передбачене покаранняпозбавлення волі на термін від трьох до семи років.

Зазначимо, впродовж лише останнього тижня дільничні офіцери поліції, співробітники сектору реагування патрульної поліції та інших підрозділів поліції Львівщини  виявили 30 фактів незаконного вирощування снодійного маку та 2 фактиконопель.  Правоохоронці Львівщини виявили та вилучили більше як 15 тисяч нарковмісних рослин.

Поліцейські попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів наркотичних рослин на присадибних ділянках, дачах та в інших місцях, адже такі дії підпадають під кримінальну відповідальність.