Кучма розповів про наслідки нічної ракетної атаки на Дрогобиччину (ФОТО, ВІДЕО)

Через нічну трагедію та вибиті шибки учні гімназії №5 навчатимуться дистанційно

Фото: Дрогобицька міська рада

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма прокоментував наслідки нічної ракетної атаки на Дрогобиччину.

«Сьогодні вночі ворог підступно атакував нашу громаду. Є влучання в об’єкт критичної інфраструктури. Ударною хвилею вибито шибки на декількох об’єктах комунальної інфраструктури. Дякувати Богу, ніхто не постраждав», заявив Тарас Кучма.

Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, 16 лютого, Дрогобиччина зазнала ракетного обстрілу. Окупанти влучили в об’єкт критичної інфраструктури. На місці оперативно спрацювали відповідні служби екстреного реагування. На місці влучання оперативно ліквідували пожежу. На щастя, обійшлось без жертв.

Та попри це є значні пошкодження у сусідніх об’єктах — ударною хвилею вибито шибки у приміщеннях комунальної інфраструктури та зруйнована стіна магазину поблизу.

Як зазначив начальник відділу освіти Віталій Вовків, у Дрогобицькій гімназії №5 імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького від ударної хвилі вибито 25 старих скляних вікон.

Що стосується металопластикових, то вони залишились неушкодженими. За словами Віталія Вовківа, вибиті шибки уже почали відновлювати.

«Заміна вікон відбуватиметься сьогодні. З цим не зволікаємо. Через нічну трагедію та вибиті шибки — учні Гімназії №5 навчатимуться дистанційно. Тривалість дистанційного навчання поки що визначається, все залежить від тривалості заміни вибитих шибок і благоустрою на території школи», прокоментував Віталій Вовків.

Фото: Дрогобицька міська рада

Як повідомлялося, у Львівській обласній військовій адміністрації прокоментували ракетний удар по території області цієї ночі.

 

 

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також