Кудрицький про ймовірність масових відключень світла взимку
Знову важка зима
Досі відбуваються ремонтні та відновлювальні роботи електростанцій, з метою накопичення якомога більше потужностей у виробництві електроенергії перед опалювальним сезоном і полагодити підстанції Укренерго.
Але незважаючи на те що з боку компанії Укренерго маємо майже 80% виконання робіт із ремонту магістральних мереж, загроза до повернення масових відключень світла є.
Про це в ефірі телемарафону Єдині новини заявив голова Національної енергетичної компанії Укренерго Володимир Кудрицький.
– Ця загроза (масових відключень світла, – Ред.) залежить від масштабу та характеру обстрілів або атак проти енергетичної системи, які може вчинити ворог наступної зими. Ми не можемо це достеменно знати, ми не можемо знати планів росіян, тому ми повинні готуватися до складних сценаріїв, і складні сценарії полягають у тому, що буде певною мірою повторення тих атак, які ми бачили минулого року, – повідомляє він.
Читайте також: Сили оборони відбили атаки на Бахмутському й Авдіївському напрямках
– Це чиста теорія, тому що ми не знаємо, куди влучать ракети чи дрони. Від цього дуже залежать наслідки для енергосистеми. Що ми можемо робити — ми можемо добре підготуватися, – відповідаючи на запитання, чи буде повторення таких масових відключень, як минулого року.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі