Кулеба розповів, чи вступить і за яких умов білоруська армія на територію України

Ще одна думка

Фото ілюстративне

Про те, чи є ризик безпосередньої участі білорусі у війні на боці росії, розповів міністр закордонних справ України. Він вважає, що ризик зростатиме пропорційно можливим успіхам російської армії на території України.

Кулеба розповів, чи вступить і за яких умов білоруська армія на територію України

Ризик участі республіки білорусі у війні на боці росії проти України зростатиме пропорційно можливим успіхам російської армії на території України. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю «LB.ua».

«По-перше, рф вже використовує білоруську територію. Якщо йдеться про білоруську армію, думаю, що цей ризик зростатиме пропорційно можливим успіхам російської армії на території України. До тих пір, поки білоруська армія буде чітко розуміти, що Збройні Сили України в силі їм серйозно наваляти, вони будуть усіляко відтерміновувати свій захід. Станом на зараз вони це чітко усвідомлюють», — сказав він.

Коментуючи нинішню дипломатичну комунікацію з білоруссю, очільник МЗС зазначив, що «це дуже-дуже обмежені контакти».

«У нас є посол в білорусі, у нас є посольство в білорусі, у них є посольство в Києві. Це єдині канали спілкування. Тобто все дуже сухо-офіційно, але якщо ви думаєте, що там щоденно розривається поштова скринька від комунікації, то це не так», — констатував глава української дипломатії.

Додамо, що лукашенко раніше заявив, що участь білорусі у «спецоперації» визначена давно.