Купувала товари у фірми матері та преміювала чоловіка: суд виніс вирок директорці ліцею у Львові
Обійшлося штрафом
![](/uploads/media/46/8b/468be3cbe8ec8e0d1cf952f42198d863_w640.jpg)
У Львові суд оштрафував на суму 6800 грн директорку ліцею №6 Аліну Бояр-Созонович. Зазначається, що вона купувала товари у фірми своєї матері, а також призначала премії чоловіку.
Як вказано у постанові суду, яку винесли у липні 2023 року, протягом 2021 – 2022 років Аліна Бояр-Созонович була в.о. директора ліцею №6 (колишня російська школа), що на початку вул. Зеленої. Вона укладала договори на закупівлю світильників, фарб, наклейок на стіни, поручнів, матеріалів для електромереж, покриття для підлоги, ялинки, стендів, водонагрівача з фірмою своєї матері. У матеріалах справи вказано, що йдеться про ТзОВ «Грант-Л», засновницею та керівницею якої є Олена Чістякова. З цією фірмою уклали договори загалом на 60 тис. грн.
Також Аліна Бояр-Созонович прийняла свого чоловіка на посаду керівника гуртка з шахів та виписала йому премії на 11 тис. грн. Під час укладання угод з фірмою своєї матері та преміювання чоловіка Аліна Бояр-Созонович не повідомила начальника управління освіти про конфлікт інтересів, через що на посадовицю склали матеріали про адмінправопорушення.
Станом на липень 2023 року Аліна Бояр-Созонович працює на посаді заступниці директора ліцею №6.
Читайте також: з вересня студенти університетів і коледжів повернуться на очне навчання.
Справу розглянув суддя Володимир Мармаш, який визнав Аліну Бояр-Созонович винною у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та оштрафував на 6800 грн. На постанову ще може бути подана апеляція.
![](/uploads/media/c0/32/c0322070d1ac9034d4881f66da3542d7_w960.jpg)
В Ірані різко висловилися за територіальну цілісність України
Конфлікт між росією та Іраном триває
![](/uploads/media/c4/b9/c4b925503b3c910b939847689511be7a_w960.jpg)
російський десантник отримав політичний притулок у Франції
Він «де-факто приховував свою причетність» до військових злочинів
![](/uploads/media/25/30/253025197ede2d64b284ac63fc3d12f5_w1280.jpg)
На Київщині фанату російського репу вручили повістку (ВІДЕО)
Чоловік публічно слухав російський реп