Купюри не приймають: в обмінниках відмовляються приймати деякі банкноти валюти
Які долари не вдасться продати
Національний банк України серйозно взявся за роботу пунктів обміну валют в Україні. Вже 600 із них припинили свою діяльність, а решта більше не може спекулювати з курсом, як раніше, і змушена продавати валюту за курсом, який максимально наближений до банківського. Про це йдеться у матеріалі Obozrevatel
Проте до обміну приймається не вся валюта з рук громадян.
У Нацбанку зазначають, що до них щодня надходить безліч скарг від громадян щодо відмови банків у прийомі для здійснення валютно-обмінних операцій зношених та пошкоджених банкнот іноземних валют.
Обмінники також не приймають деякі купюри.
Так, в Україні із 16 квітня дозволено без обмежень купувати долари.
Продати іноземну валюту можна у відкритих відділеннях банків, операторів поштового зв’язку, в обмінниках та через онлайн-банкінг.
Купюри, які не приймають:
Банківські та небанківські установи відмовляються приймати долари, випущені до 1996 року.
Річ у тому, що після 1996-го в США випустили банкноти з новим дизайном та новими захисними елементами.
У результаті, деякі касири не можуть відрізнити фальшиві банкноти від справжніх, якщо їм більше 26 років.
Також обміну не підлягають банкноти:
- які мають кілька пошкоджень відразу;
- сильно зношені;
- рвані;
- з плямами фарби.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в український обіг потрапили 500 гривневі купюри, які були виведені з обігу.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі