Курс долара на наступний тиждень: новий прогноз

Що відбувається на ринку

Найближчим часом в Україні не очікується тих чи інших валютних потрясінь – за прогнозом, наступного тижня (4-10 грудня) вартість долара перебуватиме в межах 37-38 грн, що відповідає поточному стану справ. Водночас, за поточний робочий тиждень валюта значно подешевшала – при чому, як у банках, так і в обмінниках. Про це розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий, пише OBOZ.UA .

Він зазначив, що наразі причини для тривоги на ринку відсутні. А будь-які зміни, хоч і будуть частими, але навряд чи стануть збудником ажіотажу чи паніки.

«На готівковому ринку варто очікувати певної стабільності змін. Поточні курсові зміни, як і різниця між курсами покупки та продажу не зміняться: 0,3-0,5 грн, а загальні курсові межі будуть на рівні 37-38 грн/долар», – пояснив він.

Що відбувається на ринку

При цьому банкір наголосив: зараз на валютному ринку відбувається поступовий перехід на новий етап. Його суть полягає у скороченні розриву між курсами міжбанку та готівковим, який нині складає в середньому 1-1,5%.

«На міжбанку діє вільне курсоутворення, однак цілком зрозуміло, що регулятор поки »не відпускає« ринок повністю: Україна перебуває в стані війни, подальші наслідки якої важко спрогнозувати. До того ж економіка країни не впала в прірву головним чином через потужну макрофінансову допомогу, яка у 2023 році вже склала понад 35 млрд доларів. Тому будь-яка подальша лібералізація валютного ринку стане наслідком об’єктивних умов для ринку», – пояснив Лєсовий.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря