Курс долара наступного тижня: новий прогноз від аналітика
В обмінниках вартість коливатиметься
Курс долара в Україні до 5 квітня в більшості кас банків перебуватиме у коридорі - від 37,25 до 38,70 грн/дол.
Такий прогноз зробив аналітик Олексій Козирєв, зазначивши, що безготівковий долар в цей період коливатиметься від 36,56 до 36,93 грн/дол.
В обмінниках фінкомпаній вартість валюти буде у межах 37,20 - 38,50 грн/дол., прогнозує експерт.
«В останні дні знову почалася тенденція на зниження курсу готівкової валюти. Але я вважаю, що вона буде досить короткою за часом... Якщо дивитися у перспективі двох-трьох місяців, то я не думаю, що просідання валюти буде тривалим за часом», - зазначив аналітик.
За словами Козирєва, готівковий євро в банках до 5 квітня перебуватиме в коридорі від 39,65 до 41,60 грн/євро, а в обмінниках - від 39,80 до 41,50 грн/євро.
Читайте також: експерти розповіли, коли чекати стрибка долара.
«На готівковому ринку євро залишиться основним спекулятивним інструментом. На цьому зможуть навіть активно дозаробити українці, враховуючи те, що вони зможуть погратися курсами прийому і продажу в різних мережах обмінних пунктів. Різниця може бути досить великою. Щоб себе підстрахувати, власники обмінних пунктів та фінансисти будуть швидко коригувати свої цінники і будуть збільшувати спред по євро», - додав Козирєв.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Раді пропонують для ефективної мобілізації скасувати всі без винятку довідки про інвалідність
- Зеленський "не рекомендує" іноземним лідерам бути в Москві на параді
- У Львові хлопець впав з третього поверху ТРЦ (ФОТО)
- путін заявив, що наближається завершення війни
- У Львові планують підвищити вартість проїзду у міському транспорті
Коментарі