Курс валют в обмінниках станом на 19 серпня
Долар продовжує дорожчати
Сьогодні, 19 серпня, курс гривні до долара в банківських обмінниках ослаб на 27 копійок — до 40,77 грн/дол., щодо євро гривня ослабла на 20 копійок — до 41,20 грн/євро.
Продати американську валюту в середньому можна за курсом 40,00 грн за дол., євро — 40,20 грн за євро.
Нагадаємо, що вчора, 18 серпня, курс гривні до долара в банківських обмінниках ослаб на 10 копійок — до 40,50 грн/дол.
Раніше Національний банк України вперше від початку повномасштабної війни змінив офіційний курс долара. Він зріс на 25 %.
Також НБУ посилив вимоги до пунктів обміну валют та заборонив їм інформувати про курс валют поза межами кас установ, тобто фактично заборонив мати табло з курсами.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі