Курсантка правоохоронного вишу видавала себе за військового на сайті знайомств, щоб видурювати гроші у дівчат (ФОТО)
Наразі 20-річній курсантці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
![](/uploads/media/cc/3b/cc3b603fbeac820d7670f9debe27483a_w640.jpg)
Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією повідомили про підозру курсантці одного з правоохоронних вищих навчальних закладів Дніпропетровщини, яка ошукала мешканку Дніпра на понад 800 тисяч гривень.
Як повідомляє ДБР, дівчина зареєструвала фейкову анкету на сайті знайомств під чоловічим іменем, а фото вкрала зі сторінки справжньої людини в одній з соціальних мереж. Познайомившись з іншою дівчиною, вона почала писати тій романтичні повідомлення від імені вигаданого хлопця. Потерпіла, не підозрюючи, хто насправді ховається за анкетою, дала свій номер телефону та почала активно переписуватися в месенджерах, а також періодично спілкуватися телефоном.
Для того, аби голос залицяльника не видав обману, курсантка в телефонних розмовах пояснювала, що у дитинстві перенесла операцію на голосових зв’язках, тому так і розмовляє.
Згодом «залицяльник» написав, що потрапив до армії та перебуває у зоні бойових дій, через що найближчим часом зустрітися наживо не вийде, але пообіцяв періодично відправляти дівчині подарунки через свою племінницю.
Так званою племінницею, яка частенько приносила подарунки, виявилася сама підозрювана.
![](/uploads/media/4f/ff/4fff49873yz2d1c4afd7a8452be10b8a_w320.jpg)
В один з моментів «боєць» повідомив, що потрапив поблизу Бахмута під ворожий обстріл і отримав серйозне бойове поранення та почав просити гроші на операцію. Вважаючи чоловіка своїм хлопцем, потерпіла, напозичавшись у знайомих та родичів понад 800 тис. гривень, все відправила на рахунок шахрайки.
Курсантці повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 190 КК України). Також судом їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
![](/uploads/media/dd/68/dd6893ed5e4819a840a4c9876fa9630e_w1920.jpg)
![](/uploads/media/3e/f3/3ef31a34ef99d09d184e2f2d756a9466_w1920.jpg)
Читайте також: на Тернопільщині невідомі наживаються на доброчинцях, які хочуть придбати автомобілі для ЗСУ.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
![](/uploads/media/4e/07/4e07b48e945269052c16f43b9a7509fb_w320.jpg)
Як знайти собі посаду у війську та потрапити в бажаний підрозділ
![](/uploads/media/68/49/6849c9619a144e2be8de766d6cdcdb8f_w1280.jpg)
На Закарпатті через масштабний зсув грунту виникла загроза перекриття автошляху (ФОТО)
Також у результаті нищівного зсуву пошкоджено сотні дерев
![](/uploads/media/1b/cb/1bcbe3d536e86396158c265dbb51b55f_w640.jpg)
У Львові затримали торговця боєприпасами (ФОТО)
Раніше судимого львів’янина