Квазікільце на Шевченка відкрили для транспорту: як організовано рух
У повідомили у пресслужбі Львівської міськради, квазікільце на вул. Шевченка для проїзду транспорту відкрите вже від 7 год. ранку сьогодні, 13 серпня. Вночі підрядник ще проводив роботи з нанесення дорожньої розмітки. Світлофори будуть облаштовані у серпні-вересні. Про це заявив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.
Рух буде організовано по колу і тільки автобуси будуть мати додаткові можливості для прискорення.
«Загалом вся розмітка буде наноситись до кінця тижня. Світлофори підрядник планує облаштувати до кінця серпня — середини вересня. Озеленення буде проведено в жовтні-листопаді.
Також з п’ятниці будуть зміни в русі громадського транспорту. Відтак, буде відновлено маршрут № 11, також буде відновлено автобус № 6А, який буде курсувати з Рясне через вул. Левандівську та Городоцьку до Галицького базару, а маршрут № 49 тимчасово призупинить курсування, у зв’язку з дублюванням маршруту № 6А. 47А маршрут буде курсувати без змін.
Трамвайний рух буде відновлено після повного завершення реконструкції вул. Шевченка», — зазначив Андрій Білий.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі