Кинувся на копів з сокирою: під час затримання поліцейські застрелили підозрюваного у вбивстві (ФОТО)
Чоловік кинувся на копів із сокирою.
В Одеській області правоохоронці застрелили підозрюваного у вбивстві викладача.
Про це повідомив радник начальника головного управління поліції області Руслан Форостяк у «Facebook», пише «ТСН».
Зазначається, що правоохоронці перевіряли адресу, за якою мав перебувати підозрюваний. Вони розшукали його, проте чоловік чинив опір, кинувся на копа із сокирою та намагався втекти.
За словами Форостяка, дільничий Суворовського відділку поліції змушений був застосувати табельну зброю. «Внаслідок отриманого вогнепального поранення, злочинець загинув на місці», — повідомив радник начальника.
Повідомлення про вбивство в Одесі надійшло до поліції 2 листопада. Правоохоронці встановили, що вранці 61-річний викладач одного з вищих навчальних закладів міста йшов на роботу. Як розповіли свідки, його шлях до зупинки громадського транспорту проходив через цвинтар.
Саме там чоловік і отримав ножові поранення від невідомого. Поранений, він повернувся додому, де зустрів сусіда, який і викликав медиків. За висновками лікарів, чоловік помер від втрати крові.
7 листопада, за підозрою у нанесенні смертельних ножових поранень 61-річному, Хаджибеївське відділення поліції Одеси почало розшукувати Дмитра Колдарара.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі