Київ отримає доступ до розвідданих Європи і ліцензії на виробництво ППО, - Зеленський

Окрім оголошеного Францією нового оборонного пакета для України на 2 мільярди євро, з усіма лідерами було домовлено про важливі додаткові пакети оборонної допомоги для України

Під час саміту в Парижі цього тижня Україна змогла домовитися про доступ до розвідувальних даних і складів з боєприпасами європейських партнерів, а також про отримання ліцензій на виробництво систем ППО. Про це під час брифінгу повідомив президент Володимир Зеленський.

Так, коментуючи переговори з європейськими партнерами, очільник держави заявив, що було отримано "дуже правильний і чіткий результат".

Зокрема, за його словами, окрім оголошеного Францією нового оборонного пакета для України на 2 мільярди євро, з усіма лідерами було домовлено про важливі додаткові пакети оборонної допомоги для України. Конкретні деталі щодо цього буде озвучено під час наступного засідання у форматі "Рамштайн" у квітні.

"Це ще одна домовленість, що буде "Рамштайн" у квітні. Всі зроблять для цього все. За організацію буде відповідальна Велика Британія і Німеччина", - відзначив Зеленський.

Крім того, з деякими країнами було домовлено "про розширення доступу України до розвідданих, доступу до відповідних технологій і супутників, які мають наші європейські колеги". Президент пояснив, що це європейська ініціатива.

Читайте також: У Рівненської області стріляли у дитину: поліція відреагувала

"Ми домовились з деякими лідерами щодо нашого українського доступу до їх складів з боєприпасами. Ми домовились про ліцензії на виробництво протиповітряної оборони, а також будемо працювати над ліцензіями для деяких видів артилерії", - наголосив Зеленський.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим