«Лети наш хлопчику, лети…»: у Львові померла 5-річна дитина, що впала у кому після видалення зубів (ФОТО)

Страшна трагедія

У Львові зупинилося серце 5-річного хлопчика, який понад місяць перебував у комі після невдалого видалення молочних зубів в одній з клінік.  Про смерть дитини 13 січня повідомив його батько Віктор Пашник у  Facebook

«Лети наш хлопчику, лети… Усім нам із небес світи… Спочивай із миром, коханий наш Лесюньо!», – написав батько.

5-річний Велес Пашник перебував у глибокій комі з 8 грудня. Його батьки - бандурист Віктор Пашник та його дружина Маріанна Вахняк, розповідали про трагічний інцидент, який стався в стоматологічній клініці Львова.

«21 добу наш неймовірний синочок у комі. Йому констатовано смерть мозку через неналежне видалення молочних зубів… Наше з дружиною життя розділилось на до і після того злощасного дня, 8 грудня, коли дружина Маріанна з сином Велесом пішли до клініки ТОВ “ОРІ ГРУП” (Ori-Dent), аби видалити два молочні зубчики», — розповідав батько.

Віктор Пашник розповів, що його 5-річний син пережив клінічну смерть під час загального наркозу.

Згодом у дитини констатували смерть мозку.

Хлопчик боявся лікарів і усі спроби стоматологів допомогти йому у звичний спосіб не давали результату. Тоді лікарі запропонували батькам видалити хворі зуби під загальним наркозом. Під час операції в дитини зупинилось серце, його госпіталізували в реанімацію дитячої лікарні на вул. Орлика. 

У дитини констатували смерть мозку через неналежне видалення молочних зубів.

Після розголосу за цим фактом поліція Залізничного району розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 ККУ (Неналежне виконання лікарем своїх професійних обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього).

Директор стоматологічної приватної клініки Ori-Dent Роман Онисько розмовляти зі ЗМІ відмовився.

Читайте також:у Львові 5-річний хлопчик впав у кому після того, як йому провели операцію з видалення молочних зубів (ФОТО)

На офіційних ресурсах медзакладу на цей випадок також досі не відреагували.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена