Ліг спати і вранці викликав поліцію: на Львівщині чоловік до смерті забив знайомого
Конфлікт виник під час застілля
У понеділок, 3 червня, у Львівській області чоловік завдав чисельних ударів руками та ногами у різні ділянки тіла своєму знайомому, який прийшов до нього в гості. Внаслідок побиття, останній помер на місці. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
«3 червня на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення від 42-річного жителя міста Трускавець про те, що прокинувшись зранку, він виявив у своєму будинку тіло чоловіка без ознак життя», - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці встановили особу загиблого – місцевого мешканця віком 47 років, на тілі якого були виявлені чисельні травми.
Відомо, що тієї ночі загиблий перебував в гостях у свого знайомого. Чоловіки розпивали спиртне і між ними виник конфлікт, під час якого господар завдав гостю чисельних ударів руками та ногами у різні ділянки тіла, спричинивши травми, від яких той помер. Після скоєного зловмисник заснув, а зранку, прокинувшись, виявив тіло знайомого на підлозі та зателефонував у поліцію.
Правоохоронці затримали чоловіка. Слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Раніше повідомляли: у Львівській області чоловік вбив знайомого сапкою та палицею
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
Коментарі