Лікар-інфекціоніст щомісяця заробляла півмільйона гривень на антивакцинаторах (ФОТО)
Правоохоронці Закарпаття викрили медпрацівницю та її спільницю на махінаціях з ковід-сертифікатами
На Закарпатті 30-річна лікар-інфекціоніст Центру громадського здоров’я, за попередньою змовою з місцевою підприємицею, налагодили схему з продажу міжнародних сертифікатів про вакцинацію нещепленим клієнтам. Про це повідомляє Нацполіція області.
У зв’язку з професійною діяльністю одна з підозрюваних мала безперешкодну можливість виготовляти такі документи. Її спільниця займалася пошуком клієнтів, отримання у них грошових коштів та передачею їм вже готових свідоцтв про вакцинацію.
Для здійснення незаконної діяльності лікар користувалася службовим комп’ютером медзакладу. На всіх ковід-документах фігурантка ставила власні печатки та особистий підпис. Окрім цього, лікарка вносила дані фактично невакцинованих пацієнтів у електронну систему охорони здоров’я.
Свої незаконні послуги жінки оцінили в 3500 гривень за один документ.
За їхнім місцем роботи вчора, 1 лютого, слідчі поліції Закарпаття, спільно зі співробітниками СБУ та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, провели санкціоновані судом обшуки.
Серед вилученого — мобільні телефони з переписками та копії документів замовників.
За даними СБУ, викрито лікарку на Закарпатті, яка щомісяця «заробляла» до пів мільйона гривень на фейкових COVID-сертифікатах.
За 3,5 тис грн лікарка вносила в електронну систему охорони здоров’я eHealth неправдиві відомості про вакцинацію. Крім того, вона видавала «пацієнтам» паперові COVID-сертифікати про вакцинацію без проведення фактичного щеплення. У такий спосіб зловмисниця підробляла щомісяця майже 100 медичних документів.
Наразі обом зловмисницям оголошено про підозру за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі