Лікарі повідомили про стан сіамських близнюків з Буковини (відео)

1041771472
1041771472

У Чернівцях, у ніч на 28 вересня, у пологовому будинку № 2 народилися сіамські близнюки. У дівчаток одне тіло, але дві голови. Про це повідомила «Варта1».

Стан близнят, залишається тяжким, йдеться у «ТСН.12:00».

Вони на штучній вентиляції легень у реанімації пологового будинку. Переводити їх в обласну лікарню, де лікарі планували обстежити малюків і визначитись, чи можливо їх розділити, поки передчасно, кажуть у пологовому. У новонароджених спільне тіло, по одній парі рук та ніг, а також три легені.

У їхньої матері це була перша вагітність. Особливість плоду лікарі побачили ще під час першого УЗД-обстеження, але жінка відмовилась переривати вагітність, через релігійні переконання. Народжувати мала у столичній клініці, проте пологи почалися передчасно. Тому кесарів розтин їй робили у чернівецькому пологовому.

Сама породілля почувається добре, медики намагаються стабілізувати стан новонароджених.

«У дітей множинні вади розвитку, які вимагають інтенсивної терапії, тому вони перебувають на стадії дообстеження і отримання відповідної допомоги. Ми радимося, консультуємося», — прокоментувала завідувачка відділенням інтенсивної терапії Чернівецького пологового будинку № 2 Людмила Агафонова.