На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Реабілітолог вимагав гроші від онука пацієнта за «додаткові» послуги та видачу виписок після інфаркту
У Львівській громаді викрили на корупції фізичного терапевта одного з медичних закладів. Про це повідомили у прокуратурі Львівщини.
72-річний чоловік, який переніс інфаркт та перелом стегна, проходив курс відновлення у госпіталі. Коли лікування завершувалося, медик спільно з іншими службовими особами закладу повідомив онукові пацієнта, що за надані послуги та отримання виписок із медичної карти необхідно заплатити «додатково» 80 тисяч гривень.
Правоохоронці затримали реабілітолога в порядку ст. 208 КПК України одразу після отримання всієї суми неправомірної вигоди. Під час обшуків у фігуранта вилучили гроші, мобільний телефон та чорнові записи. Наразі слідчі встановлюють інших працівників лікарні, які можуть бути причетні до злочинної схеми.
Медику вже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Досудове розслідування триває за оперативного супроводу СБУ.
Як пише Lviv.Media йдеться про фізичного терапевта відділення реабілітації КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Юрія Липи».
varta1.com.ua: Новини
У Львівській області двоє людей отруїлися чадним газом
Потерпілих госпіталізували до лікарні у стані середнього ступеня важкості
У Львівському районі чоловік обікрав магазин на 35 тисяч гривень
Слідчі вже повідомили молодику про підозру у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану. За скоєне затриманому загрожує від п'яти до восьми років позбавлення
У Львові п'яний водій скоїв ДТП і перекрив рух вулицею
Під час спілкування із 62-річним водієм, патрульні виявили ознаки алкогольного спʼяніння
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- На Львівщині чоловік застрелив собаку, яка намагалася загризти вівцю: поліція відреагувала
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Спецслужби провели спецоперацію по затриманню високопосадовця Головного госпіталю ЗСУ
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Коментарі