Ліквідація росіян – «найкраща трата грошей»: росія обурена скандальною фразою сенатора США

Слідком і Кремль вже висловилися з цього приводу

Фото: ілюстративне

У Кремлі бурхливо відреагували на заяви американського сенатора Ліндсі Грема на зустрічі з президентом України Зеленським про те, що ліквідація росіян – «найкраща трата грошей». 

Прес-секретар російського диктатора Дмитро Пєсков у коментарі Telegram-каналу Shot заявив, що мати таких сенаторів – велика ганьба для США.

«Важко уявити собі більшої ганьби для країни, ніж мати таких сенаторів», – сказав він. 

А голова Слідчого комітету Російської Федерації Олександр Бастрикін доручив розпочати кримінальне провадження за фактом висловлювань сенатора.

«На поширеному в мережі Інтернет відеозаписі американський сенатор Ліндсі Грем під час зустрічі з Президентом України заявив про фінансову участь США в заподіянні смерті громадянам Росії. Цьому факту слідчими ГСУ СК Росії буде надано належну правову оцінку», – йдеться в повідомленні СК РФ. 

Нагадаємо, у  п'ятницю, 26 травня, американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем втретє з початку повномасштабної війни відвідав Україну. Він зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. На цій зустрічі сенатор заявив наступне: «Росіяни вмирають. Найкраща трата грошей, ніж будь-коли».

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, коментуючи слова Грема, зауважив, що інвестиція в перемогу України над російськими окупантами, яка гарантуватиме обнулення репутації РФ, – найкраща інвестиція на сьогоднішній день.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів