Ліквідовано канал контрабанди психотропів з Польщі до України (фото)
Оперативники Північного регіонального управління Держприкордонслужби України, спільно зі співробітниками Служби Безпеки України у Рівненській області, ліквідували канал контрабанди психотропних засобів.
Так, у результаті проведення комплексу спільних скоординованих оперативно-розшукових заходів, було встановлено що двоє мешканців Львівщини, які входили до складу міжнародного злочинного угрупування, впродовж 2017–2019 років налагодили транскордонний канал контрабанди з Республіки Польща до України, через сервіси міжнародного поштового зв’язку прекурсорів для виготовлення психотропних речовин амфетамінового ряду та подальшу їх реалізацію підпільним нарколабораторіям на території Рівненської, Київської, Харківської та Дніпропетровської областей.
Під час санкціонованих слідчих дій, в одному зі складських приміщень було виявлено та вилучено більше півтори тисячі нарковмісних пігулок.
Обох наркоділків затримано згідно зі ст. 208 КПК України.
У межах відкритого кримінального провадження фігурантам справи повідомлено про підозру у скоєнні злочинів за ч. 2 ст. 311, ч. 2 ст. 28 і ч. 3 ст. 311 КК України та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Заходи з викриття зловмисників проводились під процесуальним керівництвом Рівненської обласної прокуратури.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
Коментарі