Лише дві країни не підтримали резолюцію ООН щодо агресії рф

Китай та Еритрея

Міністерство закордонних справ Китаю розкритикувало Раду ООН з прав людини після того, як вона ухвалила резолюцію про злочини Росії в Україні, заявивши, що цей орган зображує «подвійні стандарти». Про це пише «CNN».

Виступаючи на черговому брифінгу для преси в п’ятницю, речник МЗС звинуватив Раду в терпінні агресії з боку одних країн і засудження інших.

Рада ООН з прав людини ухвалила у четвер резолюцію щодо розслідування ймовірних порушень прав людини російськими військами в Україні. Усі члени, крім Китаю та Еритреї, проголосували за резолюцію.

«Політизовані подвійні стандарти та вибіркова практика наростають у Раді з прав людини. Причина, чому Китай проголосував проти України, ґрунтується на принциповій позиції Китаю щодо українського питання», — сказав речник.

«Рада з прав людини часто проводила спеціальні засідання в деяких країнах, але вона не змогла вжити заходів проти деяких інших країн», — додав він та поставив під сумнів репутацію ООН з непов’язаних питань, включаючи дезінформацію, расизм, насильство з використанням зброї та жорстоке поводження з мігрантами.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також