Літак з евакуйованими українцями з Китаю приземлиться у Львові (оновлено)

«SkyUp» змінив на онлайн табло інформацію про приземлення літака не у Львові, а у Борисполі (https://varta1.com.ua/skyup-zminyv-na-onlajn-tablo-informatsiyu-pro-pryzemlennya-litaka-ne-u-lvovi-a-u-boryspoli/)

«SkyUp» відправить в Ухань літак «Boeing 737-700» 19 лютого, а вже 20 лютого розпочнеться процес евакуації українців з Китаю. Згідно онлайн-табло на сайті авіакомпанії, рейс з Ухань буде виконаний до Львова з проміжною посадкою в Алмати. Про це інформує avianews.com.

Як розповів міністр внутрішній справ України Арсен Аваков в ефірі програми «Свобода Слова», китайська влада в потрібний момент доставить пасажирів до літака в аеропорту Ухань. Серед них будуть також громадяни Росії, Білорусі, Нідерландів, Аргентини та інших держав.

Перед евакуацією у пасажирів перевірятимуть температуру. На борт не допустять людей, якщо температура буде перевищувати 37,2 °C.

Рейс в Ухань виконає посилений екіпаж з 16 осіб. З ними також полетять поліцейський, два лікаря, медсестра, військовий і працівник консульства.

По прибуттю в Україну всіх пасажирів і супроводжуючих, включаючи екіпаж, посадять в автобуси і направлять в спеціальне місце на карантин тривалістю 14 днів. Місце карантину міністр не назвав.

«Літак піддасться спеціальної дезінфекційної процедурі. Дуже складною, витратною, але чіткої, яка обумовлена ​​з фахівцями авіабудівниками і включає аж до заміни спеціальних повітряних фільтрів, щоб повністю убезпечити ситуацію. Всі відходи, фільтри, серветки, залишки їжі будуть зібрані в спеціальні ємності і спалені», — додав міністр.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  3. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  4. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  5. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті