Литовець напав на українця, за те, що той не захищає Україну
За напад на українця , призначено покарання до 8 місяців позбавлення волі
Литовець у барі вилаяв президента Володимира Зеленського, напав на українця та побив за те, що той не захищає свою країну від рф.
Про це інформує Delfi.
Українець, який живе в Литві з кінця літа 2022 року, розповів: «Ми прийшли в бар, хотіли випити пива, не могли замовити, тому що бармен не говорив російською. Чоловік, який перебував поруч, пояснив бармену, що ми хочемо пива, а потім став нам дорікати за те, що ми не залишилися воювати в Україні. Я йому пояснив, що не можу воювати через слабке здоров'я, але він мене не слухав. Він поводився агресивно, кричав, лаявся, а потім став звинувачувати Україну в тому, що йде війна».
За словами потерпілого, литовець Артурас сказав, що офіцер і кожна людина має воювати за свою країну, але при цьому звинувачував президента України Володимира Зеленського: «Я йому пояснював, що в Україні люди воюють добровільно, жодного примусу немає, але він не слухав».
Після цього Артурас вдарив чоловіка кулаком по обличчю.
У барі був очевидець події, який сказав, що зловмисник прийшов до бару вже напідпитку та замовив ще випивку.
«Потім у бар прийшли двоє громадян України, вони почали говорити з Артурасом про війну. Артурас став їм дорікати за те, що вони перебувають у Литві, не захищають Україну. Один українець із цим не погодився, вони сперечалися, я запропонував українцю не вплутуватися в конфлікт, але він мене не послухав», - сказав свідок.
Кримінальну справу розглянув суд.
За напад на українця суддя призначив Артурасу покарання до 8 місяців позбавлення волі з відстрочкою на півтора року. Засудженому забороняється вживати речовини, що впливають на психіку, також він повинен брати участь у програмі корекції поведінки. Під час сварки були розбиті вітрина й алкогольні напої, збитки звинувачений має відшкодувати.
У суді чоловік визнав свою провину: «Ми говорили з українцем про війну в Україні, під час розмови я вдарив його по обличчю, він упав».
Потерпілий сказав, що претензій до нападника не має та не вимагатиме відшкодування.
Повідомляється, що обвинувачений литовець вже тричі був покараний за порушення громадського порядку, фізичне насильство та водіння у нетверезому стані.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
- У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
Найчитаніше
- Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
- У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
- На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина
Коментарі