ЛКП «Лев» завершує цьогорічний плановий карантин

rt
rt

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин. Тож від завтра, 15 січня, підприємство повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги. Про це повідомили на сторінці ЛКП «Лев» у «Facebook»
Підприємство завершує карантин 15 січня та відновлює свою повноцінну роботу.


Працівники обіцяють продовжувати піклуватись про безпритульних чотирилапих та надавати ветеринарну допомогу хвостатим пацієнтам.


За час карантину команда ретельно продезінфікувала усі приміщення, територію, вольєри, будки, інвентар та провела поточні ремонтні роботи на підприємстві.


Віримо, що наші зусилля будуть корисними і зроблять роботу персоналу та перебування власників тварин у Першій комунальній ветеринарній клініці більш комфортними», — зазначають на підприємстві.


Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 години на вулиці Промисловій, 56 у Львові.


Додамо, що бригада ловців ЛКП «Лев» здійснює виїзди в населені пункти міської територіальної громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — у райони міста Львова. Із графіком роботи ловців у січні-лютому 2022 року можна ознайомитись за посиланням.