ЛНМУ ім. Данила Галицького готуватиме фахівців з нових спеціальностей
Вже цьогоріч Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького пропонуватиме вступникам опанувати фах за освітніми програмами «Лабораторна діагностика» та «Нутриціологія».
ЛНМУ ім. Данила Галицького отримав ліцензії на підготовку фахівців за новими спеціальностями – відповідний Наказ №55-л підписав 6 квітня, міністр МОН України Оксен Лісовий. Про це повідомляє Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького - ЛНМУ.
Вже цьогоріч Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького пропонуватиме вступникам опанувати фах за освітніми програмами «Лабораторна діагностика» та «Нутриціологія».
Ліцензія передбачає прийом на навчання по 50 осіб за кожною із спеціальностей. Це буде перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, яку згодом можна буде продовжити на другому (магістерському) рівні.
Для вступу на ці спеціальності не передбачено мінімального прохідного балу.
Приймальна комісія та деканати факультетів Університету вже готують зустрічі-знайомства з новими спеціальностями, про час та місце проведення яких ми повідомимо додатково.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Києві аферист ошукав народну артистку України на понад шість мільйонів гривень
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
Коментарі