ЛОДА звернулася до ЛМР щодо визначення кінцевих зупинок Пустомитівського, Городоцького та Самбірського напрямків
Львівська обласна державна адміністрація скерувала лист до міської влади Львова з вимогою впорядкувати пасажирські перевезення обласних маршрутів у місті. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
У зв'язку із анулюванням сертифікації кінцевих автостоянок приміського і міжміського транспорту, Львівська міська рада повинна вжити відповідні заходи, аби забезпечити комфортний доїзд пасажирів. Йдеться по визначення кінцевих зупинок Пустомитівського, Городоцького та Самбірського напрямків.
"Відтягувати питання транспортних перевезень та облаштування кінцевих стоянок неможливо. Ця ситуація дає шанс владі міста Львова вирішити болюче питання й для тих, хто щодня з районів Львівщини доїжджає до обласного центру, й для тих, хто гостює у Львові. Забезпечення комфорту для людей повиненно стати пріоритетом мерії. Після скасування сертифікації автостанції міська влада Львова зобов'язана вирішити проблему кінцевих автостанцій, - зазначив Роман Кокотайло, в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі