Лоукостер анонсував новий прямий рейс до Львова

1068
1068

Сьогодні, 23 грудня, лоукостер «Buta Airways» почне виконувати прямі рейси з Баку в місто Львів. Про це  пише «То є Львів» з повідомленням на пресслужбу лоукостера.

Таким чином, число напрямків авіакомпанії в Україні досягне чотирьох. «Buta Airways» вже виконує рейси до Києва, Харкова та Одеси.

Рейси до Львова будуть виконуватися по понеділках і четвергах.

Мінімальний тариф , як і по інших напрямках авіакомпанії, складе 29 євро (в один бік).

Авіаквитки вже можна придбати на офіційному сайті, а також в офісах продажів авіакомпанії.

Будучи лоукостером в мінімальному тарифі «Бюджет» такі додаткові послуги, як провезення багажу, ручної поклажі, гаряче харчування на борту, реєстрація в аеропорту, а також вибір місця в літаку пропонуються в якості платних опцій.

Тариф «Супер» включає провезення багажу (до 23 кг), ручній поклажі (до 10 кг), а також безкоштовну реєстрацію в аеропорту.

Онлайн-реєстрація на сайті відкривається за 24 години, закривається за 2 години до вильоту і у всіх тарифах є безкоштовною.

Додамо, що «Buta Airways» — перша низькобюджетна авіакомпанія Азербайджану, яка має структурний підрозділ в складі ЗАТ «Азербайджанські авіалінії» (AZAL).

Заснована в грудні 2016 року. Перший рейс виконано 1 вересня 2017 року. Флот авіакомпанії складається з літаків «Embraer». Авіакомпанія базується в Баку, в Міжнародному аеропорту Гейдар Алієв.