Лукашенко заявив, що готує Білорусь до війни
Самопроголошений президент Білорусі зізнався, що у країні ведеться підготовка відповідних підрозділів
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко відкрито заявив, що його країна готується до війни проти «недружніх держав», повідомляє ТСН.
Він зізнався, що у країні ведеться необхідна підготовка відповідних підрозділів. Зокрема, до військ поставляються різні види озброєнь та техніки.
Читайте також: у Білорусі ввели режим контртерористичної операції біля кордону з Житомирською та Рівненською областями.
«Якщо звідти, з недружніх країн, хтось підвиває і критикує нас, знайте: ми робимо правильно. Якщо там нас почнуть хвалити, біда», - сказав Лукашенко.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі