Львів 16 лютого попрощається із десантником Андрієм Крулікевичем

Об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок

У п’ятницю, 16 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Крулікевичем, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Андрій Крулікевич (06.11.1981-03.02.2024) Уродженець села Баранівці Львівської області.

Навчався у Баранівецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівської області. Після завершення навчання проходив військову службу у Самборі в складі військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Після повернення одружився та працював у будівельній сфері в місті Львові. У вільний час захоплювався футболом. За словами близьких, Андрій Крулікевич мав багато друзів, був надзвичайно добрим, працьовитим та любив допомагати іншим.

Старший солдат. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боровся із окупантами на південному та східному напрямках. 

Читайте також: на Донеччині поліг Воїн з Львівщини Андрій Крулікевич.

У Андрія Крулікевича залишилися батьки, дружина, двоє доньок та дві сестри.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий