Львів: особливості курсування трамваїв та тролейбусів з 1 березня
Курсуватимуть за спеціальним режимом руху по інтервалу
У «Львівелектротранс» повідомили особливості курсування львівських трамваїв та тролейбусів з 1 березня.
Як зазначається на сторінці компанії у «Facebook», продовжено роботу електротранспорту усіх маршрутів (окрім 29 тролейбусного): розпочинатиметься не швидше 6:00 год завершуватиметься не пізніше 22:15 год (останній рейс з Залізничного вокзалу).
І трамваї, і тролейбуси курсуватимуть за спеціальним режимом руху по інтервалу.
У разі виникнення повітряної тривоги транспорт зупиняється, а пасажири повинні перейти у найближче укриття.
«Ми просимо львів’ян та гостей нашого міста з розумінням поставитися до роботи електротранспорту, оскільки працівники ЛКП «Львівелектротранс»: водії трамваїв та тролейбусів, монтери колії, наші хлопці із служби енергогосподартва, з безпеки руху та інші долучені до формування оборонних заходів у місті», — зазначається у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі