Львів попрощається із захисником Віталієм Мусурівським

Вічна пам'ять

У понеділок, 1 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Віталієм Мусурівським, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це 31 березня повідомили у прес-службі ЛМР

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.Довідка про Героя: Віталій Мусурівський (04.10.1990-08.12.2023) Уродженець села Недобоївці Чернівецької області.

Здобув середню освіту у Недобоївському ліцеї імені Григорія Томіна. Після завершення навчання проходив військову службу у лавах Збройних Сил України.

Повернувшись, працював у рідному селі, вирізнявся винятковою старанністю в роботі. У той же час доглядав батьків.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Не зважаючи на отримане у бою поранення, після реабілітації одразу повернувся на фронт до побратимів. Проходив військовий вишкіл за кордоном та здобув звання «молодший сержант».

Наприкінці 2023 року рідні втратили зв’язок із Віталієм Мусурівським. Його вдалося знайти тільки після 4-х місяців безперервних пошуків.

У Героя залишилися двоє братів з родинами, син та наречена.

Читайте також: Львівщина попрощалася з Героєм Михайлом Струком

Львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також