Львів попрощається з двома загиблими на війні Героями (ФОТО)
Світла пам'ять! Співчуття рідним
У середу, 22 лютого, Львів попрощається ще з двома Героями. Владислав Ткаченко та Владислав Белечинський загинули, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.
Біографічні довідки Героїв: Владислав Ткаченко (06.10.1977-02.02.2023). Уродженець Харкова.
Навчався у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради Харківської області. Закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки (тоді – Інститут).
Протягом останніх 8-ми років працював у театрі дітей і тварин «Фельдман Екопарк». Брав участь у виставах і як артист, і як працівник сцени.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації переїхав до Львова. У квітні вступив до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України. Боровся із державою-терористом на території Харківської та Донецької областей.
У Владислава Ткаченка залишилася мама.
Владислав Белечинський (03.09.2002-16.02.2023). Уродженець селища міського типу Миколаївка Одеської області.
Навчався у Миколаївській гімназії з початковою школою Одеської області. Після закінчення 9-го класу разом із родиною переїхав до Львова, де здобував освіту у Вищому професійному училищі №20.
У мирний час працював у будівельній сфері, згодом займався пожежною безпекою. Також працював на атракціоні віртуальної реальності. Був винятково життєрадісною та товариською людиною.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем пішов на війну. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на східному напрямку у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних сил України.
У Владислава Белечинського залишилися батьки, брат та сестра.
Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Як повідомлялося раніше, помер засновник гурту «Мертвий півень»
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
Коментарі