Львів попрощається з легендарним краєзнавцем та екскурсоводом Петром Радковцем

Прощання з живою легендою нашого міста

Фото з відкритих джерел

Місто Львів проведе в останню дорогу легендарного краєзнавця, львовознавця та екскурсовода Петра радковця. Відомий львівський гід та краєзнавець Петро Радковець раптово відійшов у вічність 5 лютого.

Про час та місце прощання легендою Львова написала донька Петра Радковця, Катерина Радковець у Facebook

«Родина вдячна усім за численні слова співчуття та теплі спогади про нашого чоловіка, батька, дідуся Петро Радковець.

Чин парастасу відбудеться у понеділок, 6 лютого, о 19:00 у Храмі Пресвятої Трійці УГКЦ по вул.Тершаковців, 9.

Похорон відбудеться у вівторок, 7 лютого. Про час та місце повідомимо окремо», - йдеться у дописі.

Довідка: Петро Радковець – відомий  екскурсовод, знавець міста Львова. Народився у 1964 року у Львові. Служив в армії. Закінчив Львівський поліграфічний інститут (сьогодні Українська академія друкарства).

Петро мав роботу у компанії з виготовлення взуття «Прогрес», у Львівській науковій бібліотеці імені В. Стефаника, Горохівській друкарні, видавництві «Центр Європи».

Останнім часом професійно займався проведенням екскурсій по Львові. Учасник низки проектів про Львів. Член історичної секції «Товариства Лева».

Петро Радковець був одним з найвідоміших львівських та українських гідів. Його авторські екскурсії тішили гостей нашого міста упродовж останніх 20 років. Мав ліцензійне посвідчення львівського гіда під номером 1, яке офіційно отримав від Львівської міської ради. Одним з останніх за його участю став проєкт «Місто лікує» - безкоштовні прогулянки Львовом для захисників та військових ветеранів

Нагадаємо, у неділю 5 лютого помер Петро Радковець.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена