Львів попрощається з загиблим Героєм Григорієм Барчишином (ФОТО)

Вічна пам'ять!

У вівторок, 11 липня, Львів попрощається з Героєм Григорієм Барчишином, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР

У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла о 15:00 розпочнеться чин похорону, а о 15:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Довідка про загиблого: Григорій Барчишин (03.04.1986–21.05.2023) Навчався у середній загальноосвітній школі №73 м. Львова. 

Закінчив Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського. Згодом здобув освіту у Львівському торговельно-економічному університеті за спеціальностями «маркетинг» та «правознавство». 

Був гравцем футбольних клубів «Карпати-2», «Оболонь» та «Чайка». До війни працював у колишньому Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області. 

Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав військової частини А7376 Збройних Сил України.

Читайте також: назавжди додому повертається загиблий на війні воїн Лавріков Олексій зі Львівщини (ФОТО)

Виконуючи бойові завдання на східному напрямку, також евакуйовував поранених побратимів. 

У Григорія Барчишина залишилися дружина, син, батьки та брат.

Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена