Львів попрощається з загиблим Героєм Валерієм Тарасенком (ФОТО)

Вічна пам'ять

У суботу, 20 квітня, Львів попрощається з полеглим військовослужбовцем Валерієм Тарасенком, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це інформує прес-служба ЛМР

Чин похорону захисника розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі

Довідка про Героя: Валерій Тарасенко (08.10.1967-27.03.2023) Уродженець міста Ровеньки Луганської області.

Фото прес-служби ЛМР

Навчався у Ровеньківській загальноосвітній школі № 7 I-II ступенів Луганської області. Здобув освіту у місцевому гірничому технікумі.

Після завершення навчання проходив службу в Одеській області у складі військового пожежного підрозділу. Повернувшись, протягом восьми років пропрацював шахтарем. Водночас, займався приватним підприємництвом, мав власну пасіку. Захоплювався рибальством. За словами близьких, був надзвичайно «самовідданою, чуйною і доброю людиною та дуже любив жартувати».

У 2014 році разом із родиною переїхав до Львова. Тут працював у сфері перевезень, також розпочав власну справу.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на Харківщині, Сумщині, Донеччині та Луганщині у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Валерія Тарасенка залишилися дружина, троє синів і доросла донька

Читайте також: Львівщина попрощається з шістьма загиблими захисниками (ФОТО)

Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена