Львів попрощається з загиблим на війні Героєм (ФОТО)

Вічна пам'ять!

Фото: Варта 1

У понеділок, 3 липня, Львів попрощається з загиблим на війні проти російських загарбників Героєм Андрієм Гурським. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії пройде: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Довідка про Героя: Андрій Гурський (03.10.1977 – 24.06.2023)

Народився у Будапешті (Угорщина) у сім'ї військового льотчика.

Навчався у середній школі №52 міста Львові (сьогодні – ліцей). У 1996 році закінчив колишнє Професійно-технічне училище №1 за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування промислового електрообладнання».

Протягом останнього періоду працював старшим менеджером з продажу у мережі магазинів «Електромайстер».

У вільний час займався ремонтом радіо- та електротехніки, цікавився дослідженням космосу, любив проводити час з сім'єю, рибалити, збирати гриби та подорожувати. Вирізнявся гарним почуттям гумору, педантичністю, завдяки гострому розуму вдало вирішував складні завдання.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини до лав  військової частини А4821 Збройних Сил України. 

У Андрія Гурського залишилися мама, дружина, донька та брат.

Читайте також: страшна звістка прибула на Львівщину: на війні загинув старший лейтенант (ФОТО)

Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена