Львів попрощається з загиблими Героями Олександром Курієм та Владиславом Корнійчуком (ФОТО)
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/95/9f/959ff2906452280d93af418e6104e014_w960.jpg)
У понеділок, 31 липня, Львів попрощається з двома Героями. Олександр Курій та Владислав Корнійчук захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.
Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
![](/uploads/media/2b/2e/2b2e70107d777301bb23abb12f601146_w640.jpg)
Біографічні довідки Героїв: Олександр Курій (26.12.1997-24.07.2023) Львів’янин.
Навчався у Ліцеї №2 Львівської міської ради. Здобув професійно-технічну освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» за професією «монтажник гіпсокартонних конструкцій; штукатур, маляр».
Після завершення навчання працював за фахом. У вільний час активно займався спортом: захоплювався футболом та гандболом.
На другий день повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Спершу виконував бойові завдання із захисту держави у лавах Добровольчого батальйону «ОУН», згодом – у складі 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (колишній підрозділ ССО «Азов»). Боровся із окупантами на південному та східному напрямках.
У Олександра Курія залишилися бабуся з дідусем, мама, двоє братів та двоюрідні брати і сестри.
![](/uploads/media/68/c0/68c05758ee2bc79164185f7d7cfbbff9_w640.jpg)
Владислав Корнійчук (16.01.1997-27.07.2023) Уродженець Херсона.
Навчався у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №47 Херсонської міської ради. Здобув вищу освіту у Херсонському національному технічному університеті. Після завершення навчання проходив військову службу у лавах Національної гвардії України.
До початку війни працював у торгівельній сфері, а також водієм медичної клініки. Був винятково різносторонньою людиною: захоплювався технікою та авіацією, вивчав оборонну промисловість і машинобудування. Майстерно водив річкові судна.
Після повномасштабного вторгнення російської федерації перевіз родину із села Чорнобаївка Херсонської області до Львова. Тут працював в одному з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Згодом добровільно вступив до лав Збройних Сил України.
Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на посаді командира бойової машини у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час проходження служби на східному напрямку здобув звання «молодший сержант».
У Владислава Корнійчука залишилися батьки, дружина та 4-річна донька.
Читайте також: Львівщина провела в останню дорогу Героя Андрія Дяка (ВІДЕО, ФОТО)
Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
![](/uploads/media/58/41/5841e99dd5a0dcbd30fe538e32933fd3_w640.jpg)
Повітряна тривога: існує загроза ракетного удару
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/94/29/94294e1d93yz0994ea3cd65b67f49964_w1280.jpg)
В Україні знову оголошено масштабну повітряну тривогу
Втретє за день
![](/uploads/media/1a/c0/1ac0f9741f284fcca8873eacf55f769a_w320.jpg)
Страшна звістка з фронту: загинув військовий Климчук Василь зі Львівщини
Вічна пам'ять