Львів прощається з загиблими у війні з окупантом Героями (ФОТО, ВІДЕО)

Вічна пам’ять Героям!

У середу, 22 червня, місто прощається з двома полеглими Героями — Антоном Гавриловим та Владиславом Лєонєнком, які загинули у боротьбі з російськими окупантами. Про це повідомляє «Варта1».

О 15:00 год розпочався Чин похорону в Гарнізонному храмі, а о 15:30 год — міська церемонія прощання з загиблими на площі Ринок.

Опісля похоронна процесія рухатиметься до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії проходить: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11)–пл. Катедральна–пл. Ринок (міська церемонія прощання)–вул. Руська–вул. Підвальна–вул. Володимира Винниченка–пл. Соборна–вул. Пекарська–вул. Шімзерів–вул. Мечникова–Личаківський цвинтар.

В останню путь Героїв прийшли провести родичі, друзі, львів’яни.

https://business.facebook.com/varta1.com.ua/videos/1938649839663000/

Біографічна довідка Героїв:

Антон Гаврилов (21.06.1988–17.06.2022) — уродженець міста Сімферополя, герой АТО, який жив у Львові на Сихові. Після завершення навчання служив солдатом у лавах теперішньої 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних сил України. Із початком агресії РФ, виконував бойові завдання у зоні проведення АТО.

Боровся з окупантами із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації. Боронив Україну у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У мирний час працював оператором на автозаправній станції.

У Антона Гаврилова залишилися дружина, маленький син, мама, сестра, брат та племінник.

Владислав Лєонєнко (19.08.1999–09.06.2022) — уродженець міста Попасної Луганської області. Після закінчення навчання вступив на службу до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Владислав присвятив своє життя військовій кар’єрі. Неодноразово обороняв суверенітет та територіальну цілісність держави в зоні проведення ООС.  Отримав звання молодший сержант. Із початком повномасштабного вторгнення одним із перших давав відсіч ворогу на півдні України у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних сил України.

У мирний час захоплювався спортом, був інструктором із комплексу підготовки БАрС.

У Владислава Лєонєнка залишилися матір та вітчим.

Нагадаємо, вчора у Львові відбулося велелюдне прощання з Артемієм Димидом.

Фото, відео: Варта 1

Читайте також