Львів прощається з загиблим майором Сергієм Шевченком (відео, фото)

апкеп
апкеп

Сьогодні у Львові прощаються із учасником бойових дій, заступником командира танкового батальйону з озброєння 54-ї окремої механізованої бригади, майором Сергієм Шевченком.Панахида і чин прощання відбудуться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла о 14.00 год, повідомляли у пресслужбі  міської ради.

Відтак, Героя проведуть в останню дорогу на батьківщину у м. Сміла Черкаської області.Попередньо, поховання відбудеться у вівторок у м. Сміла Черкаської області.

Нагадаємо, у п’ятницю ввечері зупинилось серце Сергія Шевченка. Медики Харківського і Львівського військових шпиталів, сім’я, побратими до останнього боролись і вірили, що він одужає після отриманих травм у аварії.


До Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла привезли тіло загиблого.Додамо, що жахлива аварія сталася в Харківській області, недалеко від м. Ізюм. П’яний водій, у темну пору доби без жодного світла, виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з авто, в якому знаходились троє війсковослужбовці (як виявилось з 54 бойової бригади).
Хлопці нещодавно повернулися на ротації і рухалися дорогою з Харкова до Бахмута. П’яний водій обійшовся переляком, а от війскових буквально довелося витягувати з розбитого авто.