Львів прийматиме фінал чемпіонату України з волейболу
![56527880_1960043484122412_5188554809803800576_o](/uploads/media/49/c5/49c56431d7cbe463b9394dd53ea504aa_orig.jpg)
16 та 17 квітня цього року, у місті Лева відбудеться фінал плей-офф Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. За звання чемпіона львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» змагатиметься з вінницьким «Серцем Поділля». Про це повідомляє прес-служба ВК «Барком-Кажани».
Волейбольні двобої анонсують на 16 та 17 квітня, о 19:00 годині, традиційно у ПС «Галичина» (вул. Керченська). Квитки на ігри можна придбати на gastroli.ua.
«Кажани» запрошують вболівальників підтримати улюблену команду. «Це важливі матчі. Тому ми сподіваємось на підтримку вболівальників, вона нам дуже потрібна», — наголосив капітан клубу «Барком-Кажани» Євген Кісілюк.
З початку цього року львівський «Барком-Кажани» уже став «Командою року» та виборов Кубок України з волейболу.