Львів відсудив понад 1 млн грн в готелю та магазину, які заборгували за оренду

Користувались землею без оплати

Про це повідомляється на Фейсбук сторінці Львів. Містобудування.

ТЗОВ «Євроготель» користується земельною ділянкою площею 762 м кв. на вул. Тершаковців, 6-а. неодноразово було сповіщено про те, що потрібно оплатити борг.

«Втім добровільно сплатити кошти там не захотіли. Тож довелось звернутись до суду. Тепер, за рішенням феміди, боржник має сплатити громаді 192 668 грн. До суми боргу тут уже додано інфляційні та 3% річних як штрафні санкції», - відзначають чиновники.

Двома чималими ділянками на вул. Єрошенка, 28 ористується ТЗОВ «Автотранс-Електрон». При цьому сплачувати за користування землею там чомусь «забували».

Читайте також: На Миколаївщині російський дрон переслідував главу МЗС Німеччини

«На липень 2020 року борг підприємства становив майже 550 тисяч грн. Добровільно сплатити заборгованість ТЗОВ також не захотіло. Хоч мало час і можливість. Юристам департаменту містобудування знову довелося йти до суду. Щоправда, тепер підприємець поверне місту майже 870 тис. грн. Адже, крім власне суми боргу, боржникові нараховано також штрафні санкції. Ось такий гепі-енд і нагадування про те, що сплачувати свої зобов’язання потрібно вчасно. Бо через суд точно дорожче!» – додаюють у Львів. Містобудування.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також