Львів’ян просять допомогти речами бездомним і потребуючим

rechi_35c73
rechi_35c73

Мешканців міста з настанням холодів, просять допомогти речами для потребуючих, які користуються послугами Центру обліку та нічного перебування бездомних. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, у якому потребуюча людина може отримати ночівлю, харчі та теплий одяг, відновити документи й отримати допомогу в пошуку роботи діє у Львові на вулиці Кирилівській.

З настанням холодів, Центр особливо потребує теплого одягу та взуття для безхатченків, адже кількість осіб, які приходять на ночівлю, збільшується, а одягу дуже бракує. Тож усіх небайдужих просять допомогти, принісши взуття чи одяг у Центр.

Як розповів керівник Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб Олександр Бородін, зараз послугами нічлігу щоденно користуються близько 40−50 людей, проте з настанням холодів їх стає більше, тому, традиційно, при мінусовій температурі повітря у Центрі працюватиме ще й денний пункт обігріву.

«У Центрі бездомних «Банк одягу» поповнюється завдяки небайдужим людям. Зараз ми дуже потребуємо теплих курток, особливо чоловічих, тому що їх дуже мало. Також потребуємо теплого зимового чоловічого взуття — у нас залишилось тільки осіннє/весняне», — розповів Олександр Бородін.

Також Центр потребує теплих светрів, штанів, білизни, шкарпеток тощо.

Речі слід приносити у Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а.

Контактний телефон: 233-14-79.