Львів’ян просять прийти попрощатися з загиблими Героями (ФОТО)

Вічна пам’ять!

Завтра, 30 червня, Львів попрощається з двома Героями — Едуардом Керімовим та Михайлом Міхеєвим, які загинули у боротьбі з російськими окупантами. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Львів’ян просять прийти віддати останню шану загиблим військовим.

О 15:00 год. розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, о 15:30 год. відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Довідки про Героїв:

Едуард Керімов (16.01.1977–25.06.2022). Львів’янин. Навчався у ліцеї № 21. У шкільні роки захоплювався дзюдо та співав у Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик». У 2019 році вступив до лав Збройних Сил України, паралельно здобуваючи освіту в коледжі.

Із початком повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини. Незважаючи на отримане у березні поранення, після лікування одразу повернувся на фронт. Проходив військову службу в лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Едуарда Керімова залишилися дружина та 10-літній син.

Михайло Міхеєв (21.05.1997–26.06.2022) Львів’янин. Навчався у середній загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 50 міста Львова, згодом — у Державному навчальному закладі «Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку міста Львова». У 2017 році вступив до Національного університету «Львівська політехніка».

Проходив військове навчання у 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, опісля служив у складі 540-го зенітного ракетного Львівського полку імені гетьмана Івана Виговського. У січні 2020 році здійснив свою мрію та вступив на військову службу до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Із початком повномасштабного вторгнення росії захищав Батьківщину на території Донецької області.

У Михайла Міхеєва залишилися мама, бабуся та наречена.

Нагадаємо, львів’ян закликають виходити на вулиці під час прощання із загиблими захисниками.

Читайте також