Львів’ян закликають підтримати у конкурсі своє місто

Screenshot_1
Screenshot_1

Львів, Кейптаун та Марракеш вийшли у фінал конкурсу та зараз змагаються за проведення літньої школи сталої мобільності. Про це інформує «Zaxid.net».

Переможця визначатимуть за кількістю лайків під візитками міст у соцмережах. Львівська мерія закликає львівя’н підтримати своє місто.

Місто, де у 2020 році проводитимуть літню школу, обиратимуть за кількістю лайків під візитками міст на офіційних сторінках «Transformative urban mobility initiative» у «YouTube»«Facebook» та «Twitter». Голосування триватиме до 10 лютого.«Ця літня школа буде проводитись вчетверте, до цього вона завжди проводилась у Лейпцігу, і це вперше вирішили проводити у іншому місті. На участь у цій школі запрошують близько 50 учасників з усього світу. Це люди причетні до сталої мобільності: особи з влади, громадські організації, проектні транспортні організації», — процитувала прес-служба Львівської міськради начальника управління транспорту Ореста Олеськіва.

Проект організовує «Transformative urban mobility initiative» (TUMI) — провідна глобальна ініціатива впровадження сталої мобільності.