Львів’ян закликають поділитись теплим одягом з людьми у скруті

preview
preview

У Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, закликають усіх небайдужих поділитись теплим одягом та зимовим взуттям. Про це вчора, 23 жовтня, повідомив, на своїй сторінці у «Facebook», Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту населення.

«Уже за тиждень очікується значне похолодання. Відповідно у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб готуються до того, що кількість бездомних людей, які користуються їх послугами, суттєво збільшиться. Найбільше вони потребуватимуть у цей період теплого одягу та взуття. А його бракує. Тому звертаємось до усіх небайдужих: якщо у вас є зайві теплі речі — приносьте. Є потреба у светрах, штанах, теплих куртках та взутті середніх розмірів, особливо чоловічому. Потрібна також білизна й шкарпетки. Наперед дякую за розуміння. І допомогу», — пояснив Ігор Кобрин.

Речі просять приносити в Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, або попередньо зателефонувавши за  контактним номером 233−14−79.

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Центр надає соціальні послуги громадянам, які опинились на «вулиці».