Львів’ян закликають принести одяг у Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб

e75d744fa4f243a245db16c74b996b3e
e75d744fa4f243a245db16c74b996b3e

Уже багато років у Львові, на вул. Кирилівській, 3а, діє Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, у якому людина, що потребує, може отримати ночівлю, харчі та теплий одяг, відновити документи й отримати допомогу в пошуку роботи. Про це повідмоляє пресслужба ЛМР.

З настанням холодів, Центр особливо потребує теплого одягу та взуття для безпритульних, адже кількість осіб, які приходять на ночівлю, збільшується. Тож усіх небайдужих просять допомогти, принети взуття чи одяг у Центр.

Як розповів керівник Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб Олександр Бородін, щоночі у Центрі діє відділення нічного перебування, вдень — центр обліку, а в зимовий період — традиційно діє ще й денний пункт обігріву. Загалом установа може прийняти близько 60 людей.

З його слів, «Банк одягу» у Центрі щоразу поповнюється, завдяки небайдужим людям. Зараз там потребують теплих курток та теплого зимового взуття, особливо чоловічого. Також — теплих светрів, штанів, білизни, шкарпеток тощо.

Речі слід приносити у Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а. Контактний телефон: 233-14-79.