Львів’ян запрошують на благочиний вечір, покликаний зібрати кошти на безкоштовний доступ до відео лекцій про мистецтво

10-in
10-in

У суботу, 16 листопада, львів’ян запрошують на благочинний вечір, ціль якого — зібрати кошти на  просвітницький проект, з метою надати безкоштовний доступ до відео лекцій про мистецтво усім бажаючим. Організовує захід Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького у Палаці Потоцьких.

Додамо, що «Art Online» — благодійний просвітницький проект, присвячений світовій культурі, який дасть можливість всім бажаючим безкоштовно пройти онлайн навчання у кращих експертів в галузі історії мистецтва та познайомитись з неймовірною збіркою творів Львівській Національній Галереї Мистецтв імені Б. Г. Возницького.

Зазначається, що кількість місць обмежена. Придбати квитки можна за посиланням.


"Мабуть, Ви не знали, що саме у нас є одна з найкращих збірок європейского мистецтва XIV–XVIII ст. у Східній Європі. На жаль, ці твори залишаються маловідомими для загалу! І саме від нас залежить промоція куьтурної спадщини України у світі! Все в наших руках! Зібрані кошти будуть використані на реалізацію даного проекту!


Мистецтво. Погодьтеся — і ви, і я про нього знаємо недостатньо. А про львівські музеї, галереї, арт об’єкти та надбання і поготів. Коли до мене звернулася Марта Двораковська, як працівник і представник Львівської національної галереї мистецтв про організацію такого красивого творчого заходу — я не вагалася жодної миті.

По-перше — це дуже потрібно. Ціль, на яку будуть використані кошти — дуже благордна — безкоштовний доступ відео лекцій про мистецтво усім, хто цього забажає, які будуть відзняті креативною командою Галереї.

По-друге — це буде дуже красиво, затишно і вишукано, а для діток-весело і цікаво!

По-третє, раз вже нам, «Ovatio», доручили цю справу, повірте — будемо старатися перевершити ваші очікування. Кількість місць обмежена, їх всього 100", — додає організатор заходу Наталіїя Михайлів.

Вартість квитків — дорослий 1000 грн, дитячий — 500 грн.