Львів’ян запрошують стати донорами для окохворих

afisha-c6948d421d7777fb42cb982181024161
afisha-c6948d421d7777fb42cb982181024161

Команда проєкту «Я, Ніна» 5 листопада вперше проведе «Red Brunch» у Львові — збір крові для потреб онкохворих людей. Також прийматимуть волосся для виготовлення перук дітям, які втратили власне через хіміотерапію. Захід відбудеться в «BankHotel Lviv», що на вул. Листопадового Чину, 8. Початок — о 9.00 год. Про це інформує пресслужба ЛМР

На подію завітають і відомі українці, зокрема — ініціаторка та ідейна натхненниця проєкту Яніна Соколова, музикант і фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин, а також мистецтвознавиця та перша леді Львова Катерина Кіт-Садова. До участі запрошують також усіх охочих долучитися до добрих справ і стати донорами крові або волосся у Львові.

ЯК СТАТИ ДОНОРОМ КРОВІ


Участь можлива лише після реєстрації. Дедлайн: до 19:00 год., 2 листопада. Із собою обов’язково потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Донорам необхідно бути офіційно зареєстрованими у місті Львів чи Львівській області або ж проживати у Львові не менш ніж 6 місяців на момент здачі крові. Громадянам, які мають посвідчення донора або пенсійне посвідчення, наявність львівської реєстрації необов’язкова.

ЯК СТАТИ ДОНОРОМ ВОЛОССЯ


Участь можлива лише за попередньої реєстрації. У межах «Red Brunch», разом із соціальною ініціативою «Hair for Share», облаштують мобільну перукарню. Відтак, кожен охочий незалежно від статі та віку зможе пожертвувати своє волосся на виготовлення перуки для дитини, яка її потребує. Також можна принести раніше зрізане власне волосся, якщо ви обрізали його не більш ніж 5 років тому, і воно має гарний вигляд.

Умови для пожертви волосся: довжина хвоста, який ви готові відрізати, має сягати 35 см або ж більше; волосся приймають лише без хімічних завивок (фарбоване, навіть хною, та сиве волосся підходить); прийти на стрижку з напередодні вимитою головою.

Виготовлення перук оплачує ініціатива «Hair for Share». Її можна підтримати не лише волоссям, але й фінансово.

ЩО ОТРИМАЮТЬ ДОНОРИ


Попередню онлайн-консультацію від «ДонорUA».

Красивий браслет від «Guzema Jewelry» (такі носить вся команда проекту #ЯнінаCrew та друзі проекту).

Частування від «BankHotel Lviv» до та після здачі.

Чудову дружню атмосферу і приємний нетворкінг.

Почесне звання донора та довідку, яка дасть вам офіційний вихідний на роботі після здачі крові.

«Red Brunch» у Львові відбудеться у співпраці з організацією «ДонорUA».

Браслети для тих, хто долучиться до збору крові та волосся, дарує «Guzema Jewelry». Гостинно прийматиме «BankHotel Lviv», який надає власний салон краси для донорів волосся та частування. До команди долучилися організації «Краса рятує» та «Hair for Share». Подія відбудеться за підтримки Львівської міської ради, Львівського обласного центру громадського здоров’я, департаменту охорони здоров’я ЛОДА та Львівського обласного центру служби крові.

До слова, «Red Brunch» від проєкту «Я, Ніна» — це щомісячна подія, яка відбувається кожного перш ого вівторка місяця. Так, у Києві — це вже вп’яте, у Львові ж — вперше. За результатами чотирьох перших «Red Brunch» у столиці, 240 людей стали донорами крові, які разом врятували чи ще врятують 720 життів. Ще 17 людей віддали своє волосся на виготовлення перук для дітей, що втратили власне волосся через хіміотерапію.

Контактні особи: Марта Гвоздь, 093 50 61 091; Аліна Квітка, координаторка проєкту у Львові, «ДонорUA», 073 21 91 792; Настя Бакуліна, «Краса рятує», 093 74 44 718; Настя Набокова, «Hair for share», 063 62 72 185.